خرید عمده:

همکاران عزیز برای خرید عمده با قیمت های استثنائی با شماره 09154290296 تماس بگیرید و یا از طریق عضویت کاربر همکار در سایت اقدام نمایید. در نظر داشته باشید که به منظور تایید خریدار عمده، حداقل خرید اولین سفارش عمده مبلغ 1.5 میلیون تومان و دو نوع کالا می باشد.

خرید حضوری :

 

مشتریان عزیزی که قصد مراجعه حضوری و تست محصولات را داشته باشند می توانند در تمامی ایام هفته به فروشگاه سوپراسپیکر مراجعه کنند و از خدماتی مانند تست صدای محصولات ، مشاوره با کارشناسان فروش ، مقایسه ی محصولات ، اطمینان از اصالت و گارانتی محصولات و امنیت خرید استفاده کنند.

آدرس فروشگاه حضوری: مشهد – خیابان مدرس (چهارطبقه) – نبش مدرس 6 – پاساژ ایران کالا – طبقه دوم واحد 507

 

خرید غیر حضوری :

 

خرید اینترنتی:

از آنجایی که در عصر حاضر هدف از بوجود آمدن فروشگاه های اینترنتی سهولت خرید و صرفه جویی در وقت و هزینه برای مشتریان می باشد ، سوپراسپیکر نیز از این اصل پیروی کرده و تمامی موارد لازم برای فروش اینترنتی را رعایت می کند. فروشگاه اینترنتی سوپراسپیکر با دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت، معدن و تجارت و دریافت گواهی نامه بین المللی SSL اطمینان کافی برای خرید و پرداخت امن را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

شما مشتریان عزیز می توانید در هر ساعت از شبانه روز کالای مورد نظر خود را از سایت خریداری کنید و درب منزل خود تحویل بگیرید.

پس از انتخاب کالای مورد نظر و افزودن به سبد خرید میتوانید به صورت مهمان و یا ثبت نام در سایت وارد مراحل ثبت سفارش شده و فرآیند خریدتان را تکمیل نمایید. سفارش شما در ساعات کاری فروشگاه پردازش خواهد شد.

خرید تلفنی:

مشتریانی که با خرید اینترنتی آشنایی ندارند و یا به هر دلیلی امکان ثبت سفارش آنلاین برایشان مقدور نیست می توانند در ساعات کاری با شماره های تماس فروشگاه تماس گرفته و به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت کنند.